Czwartek 16 maja 2024

III edycja Konkursu Dobry Klimat

Para prezydencka zaprasza do konkursu jednostki samorządu terytorialnego wszystkich szczebli (samorządy wojewódzkie, powiaty, gminy), które zainicjowały i realizują przedsięwzięcia na rzecz seniorów, działania wyrównujące szanse edukacyjne dzieci oraz rozwiązania dla rodzin sprawujących opiekę nad osobami niepełnosprawnymi.

W roku 2014 szczególnie cenione będą programy wynikające z lokalnych strategii, opracowanych na podstawie diagnozy potrzeb i we współpracy ze społecznością lokalną oraz kompleksowe działania realizowane przy współpracy różnych instytucji.

Inicjatywy mogą być zgłaszane przez lokalne samorządy (również nagrodzone w poprzednich edycjach Konkursu) do 7 listopada 2014 roku.  Aby poznać szczegóły Konkursu oraz obowiązującą dokumentację kliknij tutaj.