Środa 15 maja 2024

MIX możliwości

Mixer Regionalny, to najbardziej rozpoznawalna impreza wystawiennicza Województwa Łódzkiego, która z roku na rok skupia coraz, to większą uwagę naszego społeczeństwa. W tym roku formuła imprezy została nieco zmieniona, a jej celem było promowanie różnorodności regionu. 23 sierpnia Gminę Kleszczów, którą reprezentował Park Zdrowia i Rozrywki Solpark Kleszczów Sp. z o.o. można było odwiedzić na placu teatralnym w Sieradzu. Na zainteresowanych czekały foldery i ulotki reklamowe kompleksu, jak również informacje o gminie Kleszczów. Tym, którzy wykazali większe zainteresowanie regionem, zostały wręczone bezpłatne bilety wstępu do strefy basenów Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark. Nie zabrakło także informatorów o powiecie bełchatowskim, które cieszyły się równie dużą popularnością.

Oprócz części wystawienniczej na odwiedzających w tym dniu mieszkańców naszego regionu czekało miasteczko ruchu drogowego dla najmłodszych, dmuchany tor przeszkód, fotobudka, strefa eksperymentalna, strefa cyrkowa, mini zoo, PGE Giganty Mocy oraz wiele innych ciekawych atrakcji, z których skorzystać mógł każdy za darmo. 6 września na Starym Rynku w Łodzi miejsce będzie miał finał imprezy podczas, którego odbędzie się wiele niebiletowanych koncertów. Na scenie wystąpią tacy artyści jak: Ayo, Mela Koteluk, Alina Orlova ,Julia Marcell, Soniamiki. Serdecznie zapraszamy!

Aleksandra Kałużna

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu