Środa 15 maja 2024

Zaproszenie na uroczystośc patriotyczną

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, Urząd Gminy w Klukach, Związek Strzelecki „Strzelec” - OSW JS 1001 im. gen. dyw. J. Głuchowskiego w Bełchatowie i Parafia  NMP Królowej Polski w Klukach mają zaszczyt zaprosić mieszkańców powiatu do udziału w  uroczystościach z okazji 75 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystości rozpoczną się 21 września 2014 r. o godz. 11.00 w kościele w Klukach.

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie,  Urząd Gminy w Klukach, Związek Strzelecki „Strzelec” - OSW JS 1001 im. gen. dyw. J. Głuchowskiego w Bełchatowie i Parafia  NMP Królowej Polski w Klukach mają zaszczyt zaprosić mieszkańców powiatu do udziału w  uroczystościach z okazji  75 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej.

Uroczystości rozpoczną się 21 września 2014 r. o godz. 11.00  w Kościele NMP Królowej Polski w Klukach.

Program  uroczystości:
1. Msza Święta w intencji poległych w czasie II  wojny światowej.
2. Uroczystości na cmentarzu wojennym:
- okolicznościowe przemówienia,
- odsłonięcie i poświęcenie Tablicy Pamiątkowej upamiętniającej ofiary Września 1939 r.
- program słowno – muzyczny w wykonaniu Zespołu Szkół w Klukach oraz Chóru Parafialnego,
- złożenie kwiatów,
- grochówka żołnierska.