Czwartek 24 stycznia 2019

Szukamy opiekunów dla uczniów na stażu za granicą

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Bełchatowskie starostwo przygotowuje kolejny wyjazd młodzieży do Frankfurtu nad Odrą, gdzie będzie ona odbywać praktyki zawodowe. Osoby, które jako opiekunowie uczniów, chciałyby spędzić w Niemczech 3 tygodnie w marcu, mogą składać swoje aplikacje do 8 lutego.
zdjęcie
Organizowane przez starostwo wyjazdy młodzieży do Niemiec realizowane są w ramach projektu „Europejskie kwalifikacje normą XXI w. - zagraniczne staże zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych”. W dniach 4 – 24 marca przebywać będzie we Frankfurcie nad Odrą już trzecia, 25-osobowa grupa uczniów. Grupie będzie towarzyszyć dwóch dorosłych opiekunów. Powinni oni legitymować się m.in. wykształceniem wyższym i doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, posługiwać się językiem niemieckim. Szczegółowe wymagania co do kwalifikacji i wymaganych dokumentów znajdują się w załączniku do niniejszego artykułu. Starostwo w Bełchatowie czeka na zgłoszenia do 8 lutego br.

Poprzedni wyjazd uczniów odbył się w maju 2017 roku. Relacja z pobytu za zachodnia granicą w artykule pt. „Oni wiedzą, ja się pracuje za granicą”.
A.Zawodzińska
Zespół ds. Promocji
opiekun - ogłoszenie (Pobrań: 78)
← powrót