Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

Człowiek - najlepsza inwestycja

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Grupa 24 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie zakończyła swój udział w I edycji projektu unijnego ,,Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy III – kursy...

Grupa 24 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie zakończyła swój udział w I edycji projektu unijnego ,,Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy III – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie”. Uczniowie Technikum Energetycznego i I Zasadniczej Szkoły Zawodowej brali udział w kursie z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV ,,E” oraz kursie dla kierowców operatorów wózków jezdniowych. Wszyscy zdali egzamin potwierdzający kwalifikacje i uzyskali stosowne świadectwa ukończenia kursów.

 

Na początku maja wyłoniono też kolejną grupę uczniów ZSP nr 3, którzy rozpoczęli udział w II edycji kursów. Kolejne 24 osoby mają szansę uzyskać dodatkowe uprawnienia, uczestnicząc w wybranym przez siebie kursie zawodowym oraz spotkaniach z doradcą zawodowym w ramach Szkolnego Ośrodka Kariery.

 

Każda z edycji cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży naszej szkoły. Chetnych do wzięcia udziału w projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej nie brakuje.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ewelina Bogacka

asystent do spraw rekrutacji i promocji 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie

 

← powrót