Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 12 czerwca 2024

Ostatni nabór zakończony

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =

Projekt  „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II- kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP 3 w Bełchatowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Człowiek – najlepsza inwestycja -

22 stycznia 2013 r. na posiedzeniu Komisji Rekrutacyjnej podjęto decyzję o ostatecznym składzie grup na III edycję kursów kwalifikacyjnych organizowanych w realizowanym przez Powiat Bełchatowski projekcie „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP 3 w Bełchatowie”.

W ostatniej edycji 40 pełnoletnich uczniów ZSP Nr 3 w Bełchatowie będzie mogło zdobyć kwalifikacje zawodowe z zakresu następujących kursów:

1)      kierowców operatorów wózków jezdniowych – przyjęto 7 nowych osób,

2)      eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV „E” – przyjęto 15 nowych osób,

3)      spawania stali, blach i rur metodą MAG (135) – przyjęto 6 nowych osób.

Lista osób zakwalifikowanych załączona poniżej. W najbliższym czasie wszyscy zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminach rozpoczęcia zajęć.

Uczestnikom życzymy wielu sukcesów i nabycia nowych umiejętności przydatnych w życiu codziennym.

← powrót