Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 12 czerwca 2024

Start projektu "E-gmina Szczerców – kurs komputerowy"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Człowiek - najlepsza inwestycja Od 01 listopada br. rozpoczyna się projekt pn.: „E-gmina Szczerców – kurs komputerowy”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i potrwa...

Człowiek - najlepsza inwestycja


Od 01 listopada br. rozpoczyna się projekt pn.: „E-gmina Szczerców – kurs komputerowy”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i potrwa do 02 kwietnia 2012 r.

 

Projekt skierowany jest do mieszkańców gminy Szczerców.
Do udziału w projekcie kwalifikowane będą osoby w wieku od 18 do 64 lat w szczególności:
- osoby bezrobotne, w tym długotrwale,
- nieaktywne zawodowo,
- niepełnosprawne,
oraz dodatkowo: - osoby uczące się w systemie niestacjonarnym (wieczorowo lub zaocznie),
- rolnicy.

 

Rekrutacja potrwa od 07.11.2011 r. do 09.12.2011 r. Formularze rekrutacyjne będą dostępne w Urzędzie Gminy w Szczercowie, ul. Pułaskiego 8 oraz w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96, w godz. pracy urzędów.

 

Głównym celem projektu jest podniesienie wiedzy osób z terenów wiejskich w zakresie co najmniej podstawowej obsługi komputera. Zajęcia kursu komputerowego zaplanowano na okres od stycznia do końca marca 2012 r. Dokładny termin rozpoczęcia oraz miejsce odbywania się zajęć zostaną podane po dokonaniu wyboru wykonawcy usługi szkoleniowej.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie!

 


(Prosimy o dwustronne drukowanie w/w formularza.)

Osoba do kontaktów w sprawie projektu – Emilia Podedworna – Podinspektor Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, tel. 44/ 635 86 65.

← powrót