Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 12 czerwca 2024

Uwaga! Rekrutacja!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =

Człowiek - najlepsza inwestycja

Człowiek - najlepsza inwestycja

INFORMUJEMY


Od 07.11.2011 r. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie rozpoczyna rekrutację do projektu pn. „Komputer oknem na świat- kurs komputerowy dla mieszkańców gminy Kluki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest podniesienie wiedzy oraz wyposażenie 20 mieszkańców gminy Kluki w umiejętności korzystania w stopniu co najmniej podstawowym z komputera, w tym m.in. w zakresie podstawowych zagadnień związanych z obsługą komputera, Internetu, w tym poszukiwanie pracy przez Internet, samodzielnego pisania podań, CV, wypełniania dokumentów w wersji elektronicznej oraz księgowości komputerowej w tym: podstawy księgowości, obsługa programu finansowo-księgowego „Symfonia”.

 

Projekt skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców gminy Kluki w szczególności do osób:
- bezrobotnych,
- nieaktywnych zawodowo (w tym osoby uczące się i kształcące się),
- niepełnosprawnych.

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie prosimy o pobranie w terminie od 07 do 30 listopada 2011 r. Formularzy Rekrutacyjnych dostępnych:
- w Biurze Projektu (Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96, pok. 5),
- w Sekretariacie Urzędu Gminy Kluki (Kluki 88, 97-415 Kluki),
- na stronie internetowej powiatu bełchatowskiego: www.powiat-belchatowski.pl (zakładka Fundusze UE i inne).

 

Poniżej Formularz Rekrutacyjny do pobrania:

Poprawnie wypełnione i kompletne dokumenty będą przyjmowane w Biurze Projektu oraz w Sekretariacie Urzędu Gminy Kluki w godz. pracy urzędów.

Serdecznie zapraszamy!

← powrót