Środa 01 maja 2024

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet U-15

16 drużyn z całej Polski przyjechało do SolParku w Kleszczowie, by wziąć udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu Kobiet U-15, które Patronatem Honorowym objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr. Zmaganiom zawodniczek przyglądał się Wicestarosta Jacek Bakalarczyk, który pogratulował też zwycięskim drużynom i wręczył medale i puchary.
futsal u-15-5507-11

Celem mistrzostw było przede wszystkim promowanie aktywności sportowej wśród młodych ludzi, a na podium stanęły:
1. FSA Kraków
2. POLONIA Tychy
3. SPARTA Miejska Górka
4. UKS SMS Łódź
Drużyna z naszego powiatu LUKS Astoria Junior Szczerców zakończyła turniej na miejscach 9-12.