Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 23 kwietnia 2024

XXI Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej i Ochrony Środowiska

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr w I LO w Bełchatowie odbył się XXI Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej i Ochrony Środowiska dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu bełchatowskiego.
bez nazwy-7628-14
Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o środowisku przyrodniczym i mechanizmach jego funkcjonowania, utrwalanie wiedzy o przyczynach degradacji środowiska naturalnego i skutkach jego zanieczyszczenia w skali lokalnej i globalnej, poznanie metod ochrony kształtowania i odnawiania środowiska przyrodniczego, a także poznanie i upowszechnianie najważniejszych lokalnych problemów ochrony środowiska i upowszechnianie najciekawszych przyrodniczo miejsc powiatu bełchatowskiego, rozwijanie świadomości i wrażliwości ekologicznej, uświadomienie faktu, że każdy człowiek ma wpływ na stan środowiska naturalnego.
W konkursie udział wzięło 19 uczestników czterech szkół z powiatu bełchatowskiego, tj.: I LO w Bełchatowie, II LO w Bełchatowie, VI LO w Bełchatowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie.
Laureaci konkursu:
I miejsce i czek na 250 zł Oliwia Florczak I LO w Bełchatowie
II miejsce i czek na 150 zł Sergiusz Szumigaj I LO w Bełchatowie
III miejsce i czek na 100 zł Aleksandra Gieras I LO w Bełchatowie
Gratulujemy!!
← powrót