Piątek 26 kwietnia 2024

Ankieta dla osób niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza osoby niepełnosprawne i ich opiekunów do wypełnienia ankiety na temat najbardziej potrzebnych technologii wspomagających samodzielne funkcjonowanie. Badanie odbywa się za pośrednictwem Internetu, jest anonimowe, a udział w nim zajmie około 10 minut. Opinie osób niepełnosprawnych będą zbierane do 19 sierpnia br.
niepelno ankieta
Przygotowana przez PFRON ankieta ma za zadanie przede wszystkim zorientowanie się Funduszu, jakiego rodzaju technologie wspomagające są najbardziej potrzebne oraz czy osoby niepełnosprawne byłyby zainteresowane ich wypożyczeniem. Ankiety nie trzeba drukować. Wypełnia się ją i wysyła „komputerowo”.
Foto: freepik/DC Studio