• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Będzie smacznie, słodko i muzycznie

Występy artystyczne, stoiska pszczelarzy z miodami, degustacja swojskich wypieków, warsztaty wykonywania świec woskowych, stoiska promocyjne około trzydziestu organizacji pozarządowych i wiele innych atrakcji czeka na uczestników Eko-pikniku, Pikniku Stowarzyszeń i Święta Miodu. 10 września spotkajmy się na Placu Narutowicza w Bełchatowie i obok Gigantów Mocy. Zaprasza Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.