Sobota 27 kwietnia 2024

,,Eko – drzewka" z Łękawy

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawie zorganizował dla przedszkolaków konkurs ekologiczny, w którym maluchy uczyły się, jak można wykorzystać surowce wtórne. Z takich materiałów dzieci wykonywały drzewka. Starostwo kupiło im w nagrodę gry o łącznej wartości 250 zł.
glowne
Konkursowe zadanie polegało na wykonaniu ekologicznego drzewka z użyciem różnych materiałów wtórnych. Wyzwanie podjęło sześcioro dzieci w wieku 3-6 lat. Po ocenie prac komisja zdecydowała o następującym podziale miejsc:
I miejsce- Szymon Boruński, lat 5
II miejsce - Leon Dobruszek, lat 6
III miejsce - Miłosz Matyjaszczyk, lat 6
Wyróżnienia : Jan Adamczyk, lat 4; Mikołaj Matyjaszczyk, lat 3; Oliwier Kruszyński, lat 5.
Opr.Zespół ds. Promocji
Starsowto Powiatowe w Bełchatowie