Piątek 10 maja 2024

Ferie zimowe na sportowo

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie przygotowało na okres ferii zimowych atrakcyjne warunki korzystania z obiektów sportowych PCS. Dla wszystkich uczniów z terenu powiatu bełchatowskiego proponuje bezpłatne zajęcia sportowe i zniżki w opłatach za korzystanie z usług (po okazaniu legitymacji szkolnej).

Wykaz atrakcji w poszczególnych obiektach PCS:

1. Pływalnia kryta – od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 15:00 wstęp na basen za 1 zł, ostatnie wejście promocyjne o godzinie 14:00. Istnieje możliwość rezerwacji „godziny basenowej” dla grup zorganizowanych.

2. Sala gimnastyczna – od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 15:00 wstęp na salę za 1 zł./h od osoby. Dzieci poniżej 18 roku życia będą wpuszczane na obiekt pod opieką osoby pełnoletniej. Możliwość wcześniejszej rezerwacji sali.

3. Lodowisko PCS – od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 15:00 wypożyczenie łyżew dla uczniów w promocyjnej cenie 3 zł/h. Dodatkowo w godzinach 13:00 – 15:00 lodowisko będzie zarezerwowane dla amatorów hokeja na lodzie. Bezpłatne zajęcia szkoleniowe będzie prowadził Janusz Sobierajski.

4. Dyskoteka z okazji inauguracji ferii zimowych (10.02.2013 r.) – wybory Królowej i Króla Lodu. Zabawa na lodzie przy muzyce od godziny 16:00 do 20:00, konkursy i zabawy.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie,  tel.  44 733 01 72; lub pocztą e-mail: info@pcs-belchatow.pl.

Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy