Niedziela 28 kwietnia 2024

Firma na medal - 2012. Ostatnie dni na zgloszenie.

Trwa konkurs, którego celem jest promowanie dobrze zarządzanych pod względem finansowym i organizacyjnym róznych form działalności gospodarczej. O tytuł "Firmy na medal" mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący działalność do 2 lat, ale także działający  powyżej 2 lat.  Zgłoszenia do 31 grudnia br.  Zwycięzców poznamy w lutym 2013 roku
Laureaci konkursu "Firma na medal- 2011"

Startuje konkurs, którego celem jest promowanie dobrze zarządzanych pod względem finansowym i organizacyjnym różnych form działalności gospodarczej. O tytuł "Firmy na medal" mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący działalność do 2 lat, ale także działający  powyżej 2 lat.

Zgłoszenia do konkursu należy składać do 31 grudnia 2012 r. na formularzu zgłoszeniowym (pliki do pobrania poniżej).

Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego spotkania noworocznego Starosty Bełchatowskiego z przedsiębiorcami z naszego regionu, które jest zaplanowane w lutym 2013 roku. A jak wyglądała uroczystość podsumowania konkursu w roku 2012? Polecamy fotorelację w Galeriach  oraz artykuł "Medalowe firmy roku 2011".

- Zasadniczą ideą tego konkursu jest promowanie przedsiębiorczości obecnej na terenie powiatu - mówi  Agnieszka First, Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Poprzez konkurs zachęcamy przedsiębiorców do odważnego budowania swojej marki, kreowania wizerunku firmy. Zdobycie tytułu w jedej z dwóch kategorii z pewnością również daje szansę na prestiż i promocję.  Te aspekty są ważne w obecnych czasach rywalizacji, konkurencji, zdobywania klientów i nowych rynków. Zapraszam serdecznie do podjęcia tego wyzwania przez naszych przedsiębiorców.