Niedziela 28 kwietnia 2024

Gimnazjaliści w turnieju pilkarskim

19 września 2012 r. odbył się II turniej piłkarski o Puchar Starosty Bełchatowskiego w którym udział wzięło 7 drużyn. Klasyfikacja generalna turnieju przedstawia się następująco: 1 miejsce:  PG 4; 2 miejsce:     PG 1; 3 miejsce:    PG Zelów.

19 września 2012 r. odbył się II turniej piłkarski o Puchar Starosty Bełchatowskiego w którym udział wzięło 7 drużyn. Pierwsze mecze w swoich grupach drużyny rozgrywały na boisku typu „orlik”, ale ze względu na złą pogodę rozgrywki zostały przeniesione do hali sportowej (hala lodowiska powiatowego).

Klasyfikacja generalna turnieju przedstawia się następująco:

1 miejsce:    PG 4

2 miejsce:     PG 1

3 miejsce:    PG Zelów

Dalsze pozycje zajęli: PG 5,  PG 3, PG 2, PG Wola Wiązowa. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy upominki i puchar. Najlepszym bramkarzem został Marcin Rybka z PG 1 (KS Grocholice - Bełchatów), najlepszym zawodnikiem - Błażej Kaliski z PG 4 (GKS Bełchatów), „królem strzelców” został  Igor Wozankiewicz z PG 3 – 5 bramek.

Puchary i nagrody w turnieju ufundowali: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, OZPN Piotrków Tryb, KS „Grocholice” Bełchatów, oraz firma Gama Sport.

Magdalena Biedzińska

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu