Środa 01 maja 2024

IV Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Z testem wiedzy o bezpieczeństwie oraz sprawnościowym torem przeszkód musieli zmierzyć się uczestnicy powiatowych eliminacji IV Turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, które patronatem honorowym objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
zawody policyjne-3984-1
Bardzo się cieszę, że w zmaganiach wzięło udział tak wielu uczniów z terenu powiatu i że jesteście w tak doskonałej formie. Niezmiernie ważne jest wasze zaangażowanie i determinacja, której wyrazem są wasze osiągnięcia.
W zmaganiach wzięli udział uczniowie z pięciu szkół ponadpodstawowych w Bełchatowie, a powiat bełchatowski w finale reprezentować będzie drużyna z I LO w Bełchatowie.
​Kolejność miejsc w turnieju:
1. I LO w Bełchatowie
2. II LO w Bełchatowie
3. III LO w Bełchatowie
4. ZSP 1 w Bełchatowie
5. ZSP 2 w Bełchatowie
Turniej odbył się z hali widowiskowo – sportowej w Bełchatowie, a organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie.