Wtorek 14 maja 2024

Kolejna Sesja Rady Powiatu przed nami

Przed radnymi Rady Powiatu m.in. rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Bełchatowski oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów. Sesja została zwołana na dzień 24 września.

24 września (środa) 2014 roku o godz. 11.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie, przy ul. Kościuszki 1 odbędzie się XLV Sesja Rady Powiatu w Bełchatowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.

2. Przyjęcie protokołu ostatniej sesji.

3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Bełchatowski oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia obowiązujących w 2015 roku wysokości opłat za usuwanie i przechowywanie pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Bełchatowskiego oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdów.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian do Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Bełchatowskiego.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu na 2014 rok.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie emisji obligacji komunalnych oraz zasad
    ich zbywania i wykupu.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Starostę Bełchatowskiego.

10. Informacje Starosty o pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.

11. Interpelacje i zapytania radnych.

12. Wnioski i oświadczenia radnych.

13. Inne tematy.

14. Zamknięcie sesji.