Środa 01 maja 2024

Konkurs „AutoMotoFach” dla mechaników samochodowych

Wiedzą teoretyczną i praktyczną musieli wykazać się dzisiaj uczestnicy popularnego konkursu „AutoMotoFach” dla mechaników samochodowych, który honorowym patronatem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
auto moto fach-130403-19

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody , które wręczyła m.in. Agnieszka Wasilewska, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu bełchatowskiego starostwa.
Laureaci konkursu „AutoMotoFach”:
Paweł Miętkiewicz i Marcin Pacholak z ZSP 1 w Bełchatowie
Kacper Kaczmarski i Mikołaj Przelazły z ZSP 1 w Bełchatowie
Grzegorz Szulc i Paweł Kaczmarek z Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Bełchatów
Głównym organizatorem konkursu była Łódzka Wojewódzka Komenda OHP w Łodzi we współpracy z ZSP nr 1 i Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie oraz Społeczną Akademią Nauk w Bełchatowie i szkołą nauki jazdy Auto – Prima.