Środa 15 maja 2024

Na ekologiczną nutę

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie zaprasza dorosłych mieszkańców powiatu bełchatowskiego, tj. solistów i zespoły do udziału w Festiwalu Piosenki Ekologicznej. Konkurs polega na zaprezentowaniu piosenki ekologicznej z dowolnym akompaniamentem lub utworu wokalnego o tematyce ekologicznej z elementami wokalnymi. Osoby chętne do uczestnictwa w ww. konkursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej do dnia 30 sierpnia br.

Zaproszenie do udziału
w Festiwalu Piosenki Ekologicznej

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie zaprasza dorosłych mieszkańców powiatu bełchatowskiego do udziału w Festiwalu Piosenki Ekologicznej w następujących kategoriach: soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne (do 5 osób). Konkurs polega na zaprezentowaniu piosenki ekologicznej z dowolnym akompaniamentem lub utworu wokalnego o tematyce ekologicznej z elementami wokalnymi.

Osoby chętne do uczestnictwa w konkursie prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej do dnia 30 sierpnia na adres e-mail: mluba@powiat-belchatowski.pl, faksem nr (44) 635-86-17 lub do sekretariatu Starostwa Powiatowego przy ul. Pabianickiej 17/19 w Bełchatowie. Miejsce przesłuchań będzie podane w późniejszym terminie.

Dla laureatów oraz uczestników przewidziane są nagrody oraz poczęstunek podczas przesłuchań.

Laureaci będą mogli zaprezentować swoje utwory podczas „EKO-PIKNIKU” w dniu 05.10.2014r. , który będzie miał miejsce na placu przy Gigantach Mocy obok Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

Poniżej do pobrania regulamin Festiwalu Piosenki Ekologicznej wraz z kartą zgłoszeniową (w jednym załączniku).