Piątek 10 maja 2024

Nagrody za setki akcji

Najaktywniejsze jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu i strażacy – ochotnicy wyróżniający się podczas służby w 2012 roku zostali nagrodzeni pucharami i upominkami ufundowanymi przez samorząd Powiatu Bełchatowskiego. Laureaci odebrali gratulacje z rąk Edwarda Olszewskiego – Przewodniczącego Rady Powiatu w Bełchatowie i Szczepana Chrzęsta – Starosty Bełchatowskiego.

W kategorii „najaktywniejsza jednostka OSP w 2012 roku” wyróżniono:

1. OSP Bełchatów - 214 wyjazdów,
2. OSP Szczerców - 179 wyjazdów,
3. OSP Zelów - 136 wyjazdów.

W kategorii „najaktywniejszy strażak OSP w 2012 roku” wyróżniono:

1. Henryka Rogalewicza z OSP Szczerców - 146 wyjazdów,
2. Przemysława Reesela z OSP Bełchatów - 125 wyjazdów,
3. Jarosława Banasia z OSP Szczerców 111 wyjazdów.

Krzysztof Borowski, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie