Niedziela 28 kwietnia 2024

Najciekawsze eko-miejsce

Konkurs fotograficzny "Najciekawsze eko - miejsce" w powiecie bełchatowskim przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu. Zdjęcia należy nadsyłać do siedziby Starostwa do dnia 30 września 2014 r. w postaci odbitek w formacie od A5 do A3 i nagranych na płycie CD. Każdy uczestnik na konkurs może przesłać tylko 1 zdjęcie. Za najciekawsze zdjęcie z eko-miejscem Starostwo przewidziało cenne nagrody: za I, II, III miejsce oraz 5 wyróżnień.    ZAPRASZAMY!

ZAPRASZAMY!