Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Niecodzienna lekcja WOS w Starostwie

Uczniowie klasy ósmej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łękawie, w ramach realizacji programu WOS dotyczącego funkcjonowania samorządu terytorialnego, odwiedzili dzisiaj siedzibę Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.
bez nazwy-6446-20
Wicestarosta Bełchatowski, Jacek Bakalarczyk, oprowadzał młodzież po siedzibie Starostwa, objaśniając zasady działania poszczególnych wydziałów. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję zapoznać się z działalnością Wydziału Geodezji Kartografii i Katastru, Wydziału Komunikacji i Dróg, Wydziału Spraw Obywatelskich (związanych z zarządzaniem kryzysowym) oraz biuro Rzecznika Praw Konsumenta.