Sobota 11 maja 2024

Nowe sprawy dla Rady Powiatu

Rozpatrzeniem projektów uchwał o przyznaniu tytułu "Zasłużony dla Powiatu Bełchatowskiego" aż pięciu osobom zajmą się radni Rady Powiatu w Bełchatowie na najbliższej sesji. Została ona zwołana na dzień 27 lutego 2013 r.

XXIX Sesja Rady Powiatu w Bełchatowie odbędzie się 27 lutego (środa) 2013 roku o godz. 11.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie według proponowanego porządku obrad:

1. Otwarcie Sesji.

2. Przyjęcie protokołu  XXVI sesji.

3. Przyjęcie protokołu  XXVII sesji.

4. Przyjęcie protokołu  XXVIII sesji.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie regulaminu przyznawania tytułu „Zasłużony dla Powiatu Bełchatowskiego”.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania Śp. Bogusławowi Dziedzicowi tytułu „Zasłużony dla Powiatu Bełchatowskiego”.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania Śp. Józefowi Zochniakowi tytułu „Zasłużony dla Powiatu Bełchatowskiego”.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania Panu Georgowi Grabner tytułu „Zasłużony dla Powiatu Bełchatowskiego”.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania Panu Franzowi Werkstetter tytułu „Zasłużony dla Powiatu Bełchatowskiego”.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania Panu Andrzejowi Szczepockiemu tytułu „Zasłużony dla Powiatu Bełchatowskiego”.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powierzenia Gminie Rusiec zadań w zakresie zarządzania drogami powiatowymi.

12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Bełchatowskiego.

13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu na 2013 rok.

14. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Bełchatowski w 2012 roku.

15. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Bełchatowie z realizacji rocznego planu kontroli za IV kwartał 2012 roku.

16. Sprawozdania komisji stałych Rady Powiatu w Bełchatowie z działalności za 2012 rok.

17. Informacje Starosty o pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.

18. Interpelacje i zapytania radnych.

19. Wnioski i oświadczenia radnych.

20. Inne tematy.

21. Zamknięcie sesji.