Poniedziałek 29 kwietnia 2024

O wolnych miejscach pracy będzie na targach

Pracodawcy oraz kilka agencji pracy tymczasowej zaprezentują w środę, 9 listopada, swoje najnowsze oferty podczas „Targów pracy”. Każdy, kto szuka zatrudnienia lub właśnie kończy szkołę, może przyjść do Bursy Szkolnej i szukać czegoś dla siebie.
28
Targi Pracy odbywają się w Bełchatowie przynajmniej raz w roku. Tegoroczne zaplanowano 9 listopada. Każdy, kto szuka pracy lub wkrótce znajdzie się na rynku pracy jako absolwent może przyjść i zapoznać się z ofertami. Przedstawi je około dziesięciu wystawców, tj. pracodawców oraz kilka agencji pracy tymczasowej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 i zakończy około godz. 14. Zapraszamy do Bursy Szkolnej przy ul. Czaplinieckiej 66.

Imprezę organizuje Młodzieżowe Centrum Kariery OHP. Waldemar Wyczachowski, starosta Bełchatowski objął targi patronatem honorowym. Targi adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz do młodzieży szkolnej ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.