Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

Odkryj Smaki Regionów Polski: Konkurs Kulinarny dla KGW już w IX edycji!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Trwa nabór zgłoszeń do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów”! 
BR2024_baner-glowny_1580x650px-1536x632
Aktualizacja: termin naboru zgłoszeń do IX Edycji Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” zostaje wydłużony do dnia 15 maja 2024 r.

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i stowarzyszenia, które z pasją tworzą wyjątkowe potrawy oparte na smakach regionów i tradycyjnych recepturach. Aby wziąć udział, wystarczy wysłać zgłoszenie do 5 maja 2024 r. poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.bitwaregionow.pl lub pod linkiem: https://www.kupujswiadomie.gov.pl/formularz-bitwa-regionow/
Konkurs będzie przebiegał w trzech etapach:
1. Komisja kwalifikacyjna oceni zgłoszenia i utworzy listę rankingową prac konkursowych. Najwyżej ocenione KGW wezmą udział w wydarzeniach regionalnych.
2. Zwycięzcy wydarzeń regionalnych przejdą do półfinałów wojewódzkich, a 16 najlepszych z całej Polski awansuje do finału ogólnopolskiego.
3. Finał z udziałem 16 KGW!
W puli nagród czeka ponad 65 tys. zł oraz specjalna nagroda dla laureata I miejsca – wyjazd na zagraniczne targi rolno-spożywcze w UE.
Dołączcie do naszej kulinarno-regionalnej przygody i zgłoście się już teraz!
Plakat BITWA REGIONÓW 2024 (pdf) 2.66mb (Pobrań: 55)
← powrót