Niedziela 28 kwietnia 2024

Pomoc dla poszkodowanych w pożarze

Starosta bełchatowski Szczepan Chrzęst spotkał się dziś (03.08.2012 r.)  z rodzinami ze wsi Łęczyca (gmina Drużbice), którym spłonęły doszczętnie domy podczas środowego pożaru.

Starosta zaoferował pomoc w zakresie uzyskania w szybkim tempie dokumentów związanych z rozbiórką i ewentualną budową nowych budynków. Ponadto przekazał kołdry i poduszki, które przydadzą się członkom rodzin, którzy stracili w pożarze cały swój dobytek.

Krzysztof Borowski