Środa 15 maja 2024

Powiedz o tym mamie, babci, sąsiadce

Panie w wieku 50 - 69 lat mogą wziąć udział w bezpłatnym badaniu mammograficznym wykonywanym w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Mammobus wyposażony w specjalistyczny sprzęt zostanie podstawiony  w dniu 21 sierpnia na placu przy sklepie Kaufland przy ul. Budryka w Bełchatowie. Rejestracja telefoniczna pod numerem 58 666 2 444. Informacje także na stronie www.mammo.pl.

Zachęcamy panie do zadbania o swoje zdrowie i do propagowania badań wśród swoich najbliższych! Mammografia trwa kilka minut, a pozwala na wykrycie zmian nowotworowych we wczesnym stadium ich rozwoju, co umożliwia wyleczenie.

Szczegóły akcji w załączonym poniżej pliku pdf.

Agata Jabłonowska;  LUX MED Diagnostyka Sp. z o. o.