Wtorek 14 maja 2024

Prace nad Strategią Rozwoju

W związku z pracami prowadzonymi nad „Strategią Rozwoju Powiatu Bełchatowskiego na lata 2014-2020” - Starosta Bełchatowski Szczepan Chrzęst - zwraca się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, mającej na celu zapoznanie się z opinią mieszkańców Powiatu dotyczącą mocnych i słabych stron, szans oraz zagrożeń związanych z jego rozwojem.

Szanowni Państwo!

Zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a uzyskane wyniki zostaną przedstawione w formie zbiorczego opracowania. Państwa udział będzie stanowił aktywny wkład w tworzenie nowego planu strategicznego na lata 2014-2020, a przekazane uwagi i sugestie stanowić będą odzwierciedlenie aktualnych rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych oraz wizji rozwoju Powiatu Bełchatowskiego w perspektywie najbliższy lat.

Wypełnione ankiety prosimy przedkładać do 30.09.2014 r. w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie. Istnieje również możliwość wysłania pocztą tradycyjną do urzędu na adres: ul. Czaplinecka 96, 97-400 Bełchatów lub wypełnienia elektronicznie i wysłania na adres mailowy: epodedworna@powiat-belchatowski.pl

Wszelkie pytania należy kierować do p. Natalii Bocian – Trędowicz, nr tel.: 42 6611108, 604-163-896 lub mailowo na adres natalia.bocian@phin.pl