Piątek 10 maja 2024

Przydatne informacje dla niepełnosprawnych i nie tylko

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn. „Pełno spraw  dla niepełnosprawnych”, „Zakładanie działalności  gospodarczej oraz tworzenie nowych miejsc pracy”, „Fundusze zwrotne dla przedsiębiorców”. 18 września br. (wtorek), godz. 10.00-15.30, Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, Sala Herbowa (I piętro).

PEŁNO SPRAW DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH,

ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ORAZ TWORZENIE NOWYCH MIEJSC PRACY,

FUNDUSZE ZWROTNE DLA PRZEDSIĄBIORCÓW.