Środa 08 maja 2024

Radni o przeciwdziałaniu przemocy i drogach

Programem przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy zajmą się powiatowi radni. Sesja Rady Powiatu w Bełchatowie odbędzie się 30 marca, o godz. 13 w urzędzie miasta.

Program przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy w rodzinie to jeden z punktów drugiej w tym roku sesji Rady Powiatu w Bełchatowie. Radni wysłuchają sprawozdania z jego realizacji w 2015 roku. Zapoznają się także z Programem przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy w rodzinie na lata 2016-2020 oraz zdecydują o jego uchwaleniu.

W porządku obrad znalazł się także punkt dotyczący powierzenia miastu Bełchatów zarządzania drogami powiatowymi. Radnym przedłożone zostaną również sprawozdanie z wykonania budżetu powiatu za 2015 rok oraz informacja o  stanie mienia powiatu bełchatowskiego na koniec ubiegłego roku.

Sesja rozpocznie się 30 marca o godz. 13 w bełchatowskim urzędzie miasta.