Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Rajdowy weekend

Stowarzyszenie "Moja Wieś-Mój Dom" zaprasza wszystkich mieszkańców na III Rodzinny Rajd Rowerowy po terenie powiatu bełchatowskiego, który odbędzie się w sobotę 12 lipca 2014 r. Rowerowa wyprawa startuje o godzinie 13.00 z centrum Kaszewic. Planowana trasa przejazdu wynosi 31 kilometrów.

Aby wziąć udział należy wysłać zgłoszenie na adres e-mailowy stow.kaszewice@onet.eu do dnia 11 lipca, bądź zgłosić się bezpośrednio do prezes stowarzyszenia Ewy Siewiery. Karty zgłoszeń przyjmuje również Sołtys Kaszewic Teresa Kocińska-Grzybek.

Regulamin rajdu i karta zgłoszenia poniżej.

Agnieszka Świerk, Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu