Wtorek 11 maja 2021

"Sekrety zdalnych" - konkurs fotograficzny

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej w Bełchatowie zaprasza uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z powiatu bełchatowskiego do udziału w konkursie "Sekrety ZDALNYCH". Patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski, Prezydent Miasta Bełchatowa i Wójt Gminy Bełchatów.  Wysyłanie  swych zgłoszeń zostało przedłużone do 19 kwietnia.

Celem konkursu jest udokumentowanie czasu nauki zdalnej dla przyszłych pokoleń. Liczy się kreatywność, oryginalność i pomysłowość.
Uczestnik konkursu musi wykonać zdjęcie przedstawiające naukę zdalną. To może być sytuacja rzeczywista, reportażowa, dosłowna, może to być marzenie o idealnych lekcjach, metafora, abstrakcja. Zdjęcie wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć na adres mailowy:
konkurs4-6@op.pl  - grupa młodsza
konkurs7-8@op.pl  - grupa starsza
Prace na konkurs można przesyłać do 19 kwietnia. Ogłoszenie wyników nastąpi  26 kwietnia.

Więcej informacji TUTAJ

Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Karta zgłoszeniowa (jpg) 0.19mb (Pobrań: 4)