Piątek 26 kwietnia 2024

Spotkanie dla użytkowników fotowoltaiki

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Mój prąd – dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych”. Celem webinarium jest omówienie ogłoszonego naboru wniosków w ramach realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej grantu programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
foto gl
Inicjatywa adresowana jest do osób fizycznych, które korzystają z własnych instalacji fotowoltaicznych i w ten sposób wytwarzają energię elektryczną na własne potrzeby. Powinny mieć zawartą umowę kompleksową, regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej, wytworzonej w mikroinstalacji (lub umowę sprzedaży energii elektrycznej).

Webinarium odbędzie się 5 października w godz. 11:00 – 12:00 (rekrutacja trwa do 30 września).

Chętni do udziału w webinarium powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj

Jest możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi,