Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Spotkanie dla użytkowników fotowoltaiki

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Mój prąd – dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych”. Celem webinarium jest omówienie ogłoszonego naboru wniosków w ramach realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej grantu programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
foto gl
Inicjatywa adresowana jest do osób fizycznych, które korzystają z własnych instalacji fotowoltaicznych i w ten sposób wytwarzają energię elektryczną na własne potrzeby. Powinny mieć zawartą umowę kompleksową, regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej, wytworzonej w mikroinstalacji (lub umowę sprzedaży energii elektrycznej).

Webinarium odbędzie się 5 października w godz. 11:00 – 12:00 (rekrutacja trwa do 30 września).

Chętni do udziału w webinarium powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj

Jest możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi,
tel. +48/ 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60
← powrót