Piątek 26 kwietnia 2024

Sprawiedliwa transformacja w regionie bełchatowskim - weź udział w Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym

Pracujesz lub mieszkasz w regionie bełchatowskim? Zastanawiasz się, jakie perspektywy są przed branżą energetyczną w Twoim regionie? Chcesz dobrej przyszłości dla swojej rodziny? Masz własny pomysł na zmiany? Weź udział w Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym na temat przyszłości Twojego regionu.
bełchatów-wer.-niebieska-1
Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć i Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego zapraszają mieszkanki i mieszkańców województwa łódzkiego, a szczególnie regionu bełchatowskiego, do udziału w Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym, które odbędzie się online, 24 listopada 2022 r., w godz. 10.00 -15.00.

W czasie wysłuchania uczestnicy będą mogli wyrazić swoje opinie na temat przyszłości regionu i przedstawić własne pomysły oraz propozycje. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, którzy po przedstawieniu swojego stanowiska będą słuchać wyrażanych opinii.

Aby wziąć udział w wysłuchaniu, należy się zarejestrować poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 22.11.2022 do godz. 10.00.

W Wysłuchaniu można wziąć udział jako “Mówca”, wyrażając krótko swoją opinię lub jako “Widz”, biorąc udział bez zabierania głosu.
Kontakt dla uczestniczek/uczestników: wydarzenia@sprawiedliwa-transformacja.pl

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S. A.