Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Srebro dla nas

Reprezentacja Powiatu Bełchatowskiego przywiozła z Zakopanego puchar wicemistrza  IV Mistrzostw Polski Samorządowców w piłce nożnej, które odbyły się w dniach 22-23 września 2012r.  Do rywalizacji przystąpiło aż 37 zespołów z całej Polski. Najlepiej grali samorządowcy ze Skarżyska-Kamiennej. W finałowym meczu bełchatowianie ulegli mistrzom 1:2.

Klasyfikacja najlepszych ośmiu zespołów:

1. Samorządowcy ze Skarzyska - Kamiennej

2. Powiat Bełchatowski