Piątek 26 kwietnia 2024

Startują dwa powiatowe konkursy na ekologiczne zdjęcia i plakaty

Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr zaprasza dzieci i młodzież oraz placówki szkolno-wychowawcze do udziału w dwóch ekologicznych konkursach. Pierwszy, adresowany do uczniów indywidualnie, nosi tytuł „Najpiękniejsze eko-miejsce powiatu bełchatowskiego” i polega na sfotografowaniu miejsca urokliwego przyrodniczo. Drugi, pt. „Nasza Ziemia – nasz dom”, to szansa dla placówek. Zadanie polega na zaprojektowaniu i wykonaniu plakatu przedstawiającego tytułową ideę. Termin przekazania prac mija 25 maja. - Liczę na duży odzew najmłodszych mieszkańców powiatu, którym nie brakuje pomysłowości i wrażliwości na piękno przyrody - mówi starosta D. Pędziwiatr. Informacje o warunkach uczestnictwa w obu konkursach znajdują się w regulaminach. Dekoracja laureatów planowana jest podczas II Powiatowego Pikniku Rodzinnego (3 czerwca br.).
slider2
Uwaga! Ważna informacja dotycząca Konkursu Fotograficznego, pt.: ,,Najpiękniejsze EKO-miejsce Powiecie Bełchatowskim”. Przypominamy, iż termin składania prac mija 25.05.2023 r. Wymagany format zdjęcia konkursowego to 20 x 30 cm. Jednocześnie informujemy, że istnieje dowolność w wyborze papieru fotograficznego (błyszczący lub matowy).