Wtorek 30 kwietnia 2024

Studencie ruszaj po stypendium

Do 31 października studenci wszystkich typów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych mogą składać wnioski o przyznanie Stypendium Motywacyjnego Rady Powiatu w Bełchatowie za wyniki osiągnięte w nauce w roku akademickim 2011/2012. Nadrzędnym kryterium, obok stałego zameldowania na terenie naszego powiatu,  jest uzyskanie średniej ocen 4,85 w skali 5-stopniowej lub 5,30 w skali 6-stopniowej. Warunkiem jest również nieukończenie przez studenta 26 lat w czasie trwania roku akademickiego.

Do końca października studenci wszystkich typów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych mogą składać wnioski o przyznanie Stypendium Motywacyjnego Rady Powiatu w Bełchatowie za wyniki osiągnięte w nauce w roku akademickim 2011/2012, które przyznawane jest zgodnie z Uchwałą nr 262/XXXVI/2009 Rady Powiatu w Bełchatowie z dnia 1 lipca 2009 r.

Nadrzędnym kryterium, obok stałego zameldowania na terenie Powiatu Bełchatowskiego, jest uzyskanie średniej ocen 4,85 w skali 5-stopniowej lub 5,30 w skali 6-stopniowej. Warunkiem jest również nieukończenie przez studenta 26 lat w czasie trwania roku akademickiego.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej www.powiat-belchatowski.pl  w zakładce: Druki do pobrania oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Potwierdzone przez uczelnię wnioski wraz z kserokopią dowodu osobistego można składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego, ul. Pabianicka 17/19 lub bezpośrednio do Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96.