Środa 01 maja 2024

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o BHP i Prawie Pracy

Doskonałą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów BHP wykazali się uczestnicy VII Powiatowego Konkursu Wiedzy o BHP i prawie pracy.
BHP konkurs-131618-12

Po zawziętej rywalizacji wyłoniono ostatecznych zwycięzców:
I miejsce – Oliwia Węglewska – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Szczercowie,
II miejsce – Paulina Rychlewicz – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Szczercowie,
III miejsce – Nikola Walas – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie.
Nagrody w imieniu Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr wręczyła Naczelnik Wydziału Edukacji Agnieszka Wasilewska oraz nagrody i dyplomy w imieniu Organizatora konkursu wręczył Marcin Grzelak Okręgowy Inspektor Pracy.
Organizatorami konkursu był ZSP 1 w Bełchatowie oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Konkurs został zorganizowany pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesów na rynku pracy!