Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Wakacje bez nudy

Leśne gry terenowe z XII Drużyną Harcerską „TEM”, ognisko z kiełbaskami, wycieczka rowerowa, walki sumo, paintball to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają uczestników cyklu zajęć „Wakacje bez Nudy”, których organizatorem jest Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Bełchatów.

Aby z nich skorzystać, należy przyjść na godzinę 14.00 w wybrane dni (5 lipca, 30 sierpnia i 19 lipca) na plac przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kurnosie.

Impreza objęta jest Honorowym Partonatem Starosty Bełchatowskiego Szczepana Chrzęsta.