Sobota 27 kwietnia 2024

Wernisaż dwóch wyjątkowych wystaw

W Galerii Na Piętrze w Gigantach Mocy miało miejsce uroczyste otwarcie dwóch wyjątkowych wystaw, które odbyły się pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr.
wernisaż-7438-1
Pierwsza z prezentacji to wystawa prac Artura Kosa, zatytułowana "Piękno baletu" , która ukazuje wspaniałą esencję tego szlachetnego tańca. Druga z nich to kolekcja dzieł Roberta Komory pod tytułem "Obiecane", które przynoszą widzom zupełnie nowe doznania i refleksje.
Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, w imieniu Doroty Pędziwiatr, Starosty Bełchatowskiego, Członek Zarządu Marek Jasiński pogratulował artystom doskonałych kompozycji i ujęć, a także wręczył nagrodę Robertowi Komorze dla najlepszego portrecisty Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego.