Wtorek 30 kwietnia 2024

Wybierz swojego "EkoBelfra" i "EkoSzkołę"- konkurs

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza konkurs „EKOBELFRY”.  Do konkursu mogą przystąpić publiczne i niepubliczne: przedszkola,  szkoły podstawowe, gimnazja,  szkoły ponadgimnazjalne, zespoły szkół, szkoły specjalne, ośrodki szkolno - wychowawcze z terenu woj. łódzkiego. Pula środków przeznaczona na nagrody w Konkursie wynosi do 95.000,00 zł.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs „EKOBELFRY”.

Do Konkursu mogą przystąpić publiczne i niepubliczne:
- przedszkola,
- szkoły podstawowe,
- gimnazja,
- szkoły ponadgimnazjalne,
- zespoły szkół
- szkoły specjalne
- ośrodki szkolno - wychowawcze z terenu woj. łódzkiego.

Konkurs jest ogłaszany w następujących kategoriach:

EkoBelfer - nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele nauk przyrodniczych;

EkoSzkoła - przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, zespoły szkół, szkoły specjalne i ośrodki szkolno - wychowawcze.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska w celu uhonorowania zrealizowanych działań i rozpowszechnienia dobrych przykładów w tym zakresie.

Terminarz Konkursu:

- przyjmowanie kart zgłoszeniowych - do 12 października 2012 r.
- rozstrzygnięcie Konkursu i wybór laureatów - do 23 listopada 2012 r.
- uroczystość podsumowania konkursu - do 6 grudnia 2012 r.

Pula środków przeznaczona na nagrody w Konkursie wynosi do 95.000,00 zł.

Więcej informacji na stronach: http://new.wfosigw.lodz.pl/strona/konkursy_o_nagrode_funduszu/article,878,1,1.htm oraz www.zainwestujwekologie.pl.