Niedziela 28 kwietnia 2024

Wypromuj swój biznes

Konkurs to szansa, dla tych mieszkańców powiatu, którzy dostali dofinansowanie z PUP na rozpoczęcie działalności gospodarczej, rozliczyli się po 12 miesiącach i nadal prowadzą swoją firmę. Powiatowy Urząd Pracy chce w ten sposób wspierać dobre praktyki w prowadzeniu działalności gospodarczej, a przede wszystkim promować osoby ambitne i przedsiębiorcze, które tworzą nowe miejsca pracy.

Konkurs ,,Moja firma, moja przyszłość" organizowany jest od ośmiu lat i cieszy się dużym powodzeniem wśród przedsiębiorców. Patronat nad nim objął Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 10 października złożyć formularz zgłoszeniowy, a do 25 października przedstawić pracę konkursową. Właściciel firmy powinien w niej przedstawić swoje dotychczasowe osiągnięcia, sposób wykorzystania dotacji z PUP, wprowadzone rozwiązania, sposoby promocji oraz dalsze plany rozwoju przedsiębiorstwa. Prezentacja powinna zostać zilustrowana zdjęciami.

Prace oceniać będzie specjalne jury, a wyróżnieni przedsiębiorcy otrzymają nagrody.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej urzędu: www.pupbelchatow.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 44 631 40 74, mailowo projektyunijne@pupbelchatow.pl oraz w siedzibie urzędu, pokój 14.

Ponadto Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie informuje, że posiada jeszcze środki finansowe na zorganizowanie staży, prac interwencyjnych oraz szkoleń dla osób bezrobotnych.

Więcej informacji nt. dostępnych form wsparcia można uzyskać w siedzibie PUP Bełchatów:

staże, p. nr 21, tel. 44 631-40-57,
prace interwencyjne, p. nr 22, tel. 44 631-40-47,
szkolenia, p. nr 1.14, tel. 44 631-40-60.

Zespół ds. Promocji