Niedziela 28 kwietnia 2024

XXIII Sesja Rady Powiatu zwołana

XXIII Sesję Rady Powiatu w Bełchatowie odbędzie się w dniu 26 września (środa) 2012 roku o godz. 13.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie, przy ul. Kościuszki 1. W porządku obrad jest m.in. wręczenie listów gratulacyjnych stypendystom - uczniom szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Bełchatowski.

Przewodniczący Rady Powiatu w Bełchatowie zwołał  XXIII Sesję Rady Powiatu  w dniu  26 września (środa) 2012 roku o godz. 13.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie, przy ul. Kościuszki 1 według następującego porządku obrad:

1. Otwarcie Sesji;

2. Wręczenie listów gratulacyjnych stypendystom - uczniom szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Bełchatowski.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.

4. Informacja nt. funkcjonowania PKS w Bełchatowie Sp. z o.o.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian do Statutu Powiatu Bełchatowskiego.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Bełchatowskiego.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu na 2012 rok.

8.Informacje Starosty o pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.

9. Interpelacje i zapytania radnych.

10. Wnioski i oświadczenia radnych.

11. Inne tematy.

12. Zamknięcie obrad sesji.