Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Zapraszamy panie na kolejne warsztaty z transformacji

Wraz ze Stowarzyszeniem Tak dla Bełchatowa i Polską Zieloną Siecią zapraszamy na trzecie już kreatywne warsztaty z cyklu „Kobiece opowieści. Wizje przyszłości Bełchatowa”. Uczestniczki spotkania dowiedzą się m.in. jak wprowadzić zmianę dzięki identyfikacji swoich zasobów i potencjałów. Tym razem wizje przyszłości pomoże stworzyć Iwona Ciećwierz, moderatorka i ekspertka ds. konsultacji społecznych.
fb event cover (2) (1)
Inicjatywa polega na zaangażowaniu mieszkanek Bełchatowa w tworzenie przyszłości miasta oraz pokazanie im, jak improwizacja może pomóc w wyrażeniu pomysłów na lokalną społeczność w przyszłości. Scenariusze tworzone są na żywo bez wcześniejszego przygotowania - wystarczy obecność i gotowość do zabawy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 13 stycznia, w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Narutowicza 1a w Bełchatowie (sala koncertowa) w godz. 9.30 (z powitalnym poczęstunkiem) - 14.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wystarczy zarejestrować się wysyłając maila na adres: stowarzyszenie@takdlabelchatowa.pl

Partnerem warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Tak dla Bełchatowa i Polską Zieloną Sieć w ramach półrocznego projektu badawczego realizowanego we współpracy z Unią Europejską, jest Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.