Piątek 26 kwietnia 2024

Zawody Sportowo-Pożarnicze w Podwodach

W miniony weekend na  boisku w Kolonia Podwody odbyły się gminne zawody eliminacyjne sportowo-pożarnicze dla Drużyn Pożarniczych wg. Regulaminu CTiF. W zawodach wystartowało 17 drużyn. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe. Rozgrywane zawody sportowo – pożarnicze były okazją do sprawdzenia umiejętności, przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków i ich drużyn. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr. W  wydarzeniu uczestniczył i nagrody wręczył Wicestarosta  Jacek Bakalarczyk.
główne
Klasyfikacja generalna  przedstawia się następująco:

MDP Dziewcząt
  1. OSP Postękalice