Niedziela 28 kwietnia 2024

Zelów celem kolejnej wyprawy rowerowej

40 kilometrów na rowerze, kiełbaska z grilla i słodki poczęstunek, a ponadto wesoła atmosfera czekają na uczestników kolejnej wyprawy z cyklu „Rowerem przez powiat”.  Startujemy z parkingu przy starostwie w sobotę, 9 lipca o godz.13

Kolejny rajd powiedzie z Bełchatowa przez Zawady, Ławy, Rożniatowice, Ostoję, Łobudzice, Zelów, Mauryców, Sromutkę, Strzyżewice i Parzno. Mierzy 40 kilometrów. Po drodze przewidzianych jest kilka postojów. Atrakcyjnie zapowiada się ten w Sromutce, gdzie  na uczestników czekać będzie poczęstunek przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Rowerzyści posilą się kiełbaską z grilla oraz swojskimi smakołykami.

Organizatorzy rajdów, tj. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie i Załoga Rowerowa „Zgrzyt” zapraszają do zabrania z sobą jakiś niebieskich elementów ubioru (czapka, chustka, koszulka etc.) Rajdy są  propozycją na aktywne spędzanie wolnego czasu, poznawanie powiatu i integrację mieszkańców. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdorazowo przed rozpoczęciem uczestnicy mają obowiązek zapoznania się z regulaminem. Jest on rozdawany przed startem rajdu, na miejscu zbiórki, na parkingu przy starostwie przy ul. Pabianickiej 17/19.

W tym roku odbyły się już trzy wyprawy. Oprócz tej 9 lipca, odbędą się jeszcze 13 sierpnia, 3 września i 11 listopada. Zapraszamy.

Zespół ds. Promocji