Środa 08 maja 2024

Złap lato w obiektyw, czekamy na wasze zdjęcia

Trwa konkurs ,,Złap lato”, w którym główną nagrodą jest tablet. Czekamy na zdjęcia powiatu bełchatowskiego w letniej odsłonie. Chcemy pokazać naturę, miejsca warte zobaczenia i was - mieszkańców. Mamy już pierwsze propozycje
Jedno ze zdjęć nadesłanych na konkurs, jego autorem jest Olgierd Minold

Konkurs fotograficzny „Złap lato” Starostwo Powiatowe w Bełchatowie organizuje po raz drugi. Czekamy na zdjęcia powiatu bełchatowskiego w letniej, wakacyjnej odsłonie. Mamy już pierwsze propozycje. Autor najciekawszych fotografii otrzyma nagrodę starosty bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego, a będzie nią tablet. Zdjęcia nadesłane na konkurs znajdą się także w folderze promującym powiat bełchatowski, który starostwo planuje wydać jeszcze w tym roku.

Zasady konkursu są proste. Należy przysłać zdjęcia przyrody, wakacyjnych zabaw, romantycznych zachodów słońca, czy pieszych i rowerowych wycieczek. Ważne, aby fotografia dotyczyła lata i była zrobiona na terenie powiatu bełchatowskiego. Każdy uczestnik może nadesłać trzy fotografie, czekamy na nie do 31 sierpnia. Konkurs zostanie rozstrzygnięty we wrześniu.

Zdjęcia są publikowane na Facebooku, najciekawsze pokażemy na stronie internetowej www.powiat-belchatowski.pl i biuletynie ,,Echo”. Nadesłane na konkurs fotografie oceniać będzie jury pod przewodnictwem starosty Waldemara Wyczachowskiego, w którym zasiądą m.in. fotograficy. Autorzy pięciu najlepszych fotografii otrzymają nagrody, główną będzie tablet.

Fotografie nadsyłać można na adres kkocinska@powiat-belchatowski.pl wraz z krótką informacją na temat zdjęć i autora. Ich przesłanie oznacza zgodę na publikację. Szczegóły konkursu w regulaminie.

Zespół ds. Promocji