Środa 08 maja 2024

Aktualności

Na zaproszenie Fundacji PKO Banku Polskiego (www.fundacjapkobp.pl) wychowankowie Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie w dniu 02.12.2011r. wzięli udział  w Integracyjnym Spotkaniu Mikołajkowym, które odbyło się w Dworku Stara Szkoła.
W dniu 28 listopada 2011 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Festiwalu Ekologicznej Twórczości Dzieci 2011 w izbie Edukacji Ekologicznej w szkółce leśnej „Borowiny”.
  W dniach 2-4 grudnia 2011 roku w Bełchatowie odbędzie się ogólnopolski festiwal harcerski. Jest on organizowany pod honorowym patronatem Starosty Bełchatowskiego.
15 grudnia b.r. od godziny 10.00 do godziny 14.00 w sali nr 11 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące nowych zasad finansowania przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska realizowanych na terenie województwa łódzkiego, które będą obowiązywać od 1 stycznia 2012 r.
01-12-2011

Edukacja HPV

Terminy spotkań edukacyjnych z rodzicami dziewcząt rocznika 1995, dziewczętami i z wychowawcami klas nt. "Zakażeń wirusami HPV".
Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach projektu UŁ „Start w karierę”, które odbędzie się 7 grudnia o 17:30 w Bełchatowie na auli w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego (ul. Czapliniecka 96).
Pogadanka policjanta podkom. Sławomira Szymańskiego z młodzieżą na temat bezpiecznych i zgodnych z prawem zachowań kibicowskich zainaugurowała II Tydzień Zdrowia w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie.
Obecny rok - 2011 Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił Rokiem Czesława Miłosza. Biblioteka II LO włączyła się w jego obchody, proponując swoim czytelnikom udział w spotkaniu poetyckim zatytułowanym "Tak mało powiedziałem...".
25 listopada w auli Publicznego Gimnazjum nr 4 przedstawiciele II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie mieli zaszczyt odebrać nagrodę za zajęcie I miejsca wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu bełchatowskiego w rywalizacji sportowej.
W bełchatowskim starostwie odbyło się spotkanie starosty Szczepana Chrzęsta oraz wicestarosty Marka Jasińskiego z Tomaszem Jończykiem, nauczycielem Szkoły Podstawowej numer 9 w Bełchatowie.