Piątek 26 kwietnia 2024

Przygotowania do ekologicznego festiwalu

Jeśli lubicie śpiewać, znacie piosenki o przyrodzie, Ziemi, pięknie natury czy ochronie środowiska, to możecie wziąć udział w Festiwalu Piosenki Ekologicznej. Zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich, uczęszczających do placówek w naszym powiecie. Na zgłoszenia z placówek czekamy do 15 września. Wielki finał 1 października na estradzie przy Gigantach Mocy w Bełchatowie.
ekofestiwal
Festiwal Piosenki Ekologicznej odbędzie się w ramach Ekopikniku, przedsięwzięcia organizowanego od lat przez bełchatowskie starostwo. Miejscem tegorocznego wydarzenia, po dwuletniej przerwie, będzie estrada przy Gigantach Mocy w Bełchatowie. Uczestnicy konkursu będą oceniani w czterech kategoriach wiekowych: 1) dzieci w wieku przedszkolnym i klasy „0”, 2) uczniowie klas I-III, 3) uczniowie kl. IV – VIII, 4) młodzież szkół ponadpodstawowych. Jury będzie zwracać uwagę na repertuar oddający ideę festiwalu, poziom warsztatu muzycznego i ogólny wyraz artystyczny. Przygotować należy tylko jeden utwór, nie dłuższy niż 5 minut. W dniu 15 września upływa termin zgłoszeń. Wypełnioną kartę zgłoszenia, dołączoną do regulaminu festiwalu, należy dostarczyć do wydziału ochrony środowiska w bełchatowskim starostwie lub przesłać pocztą elektroniczną (email: apogocka@powiat-belchatowski.pl).
Opr.A.Zawodzińska
Zespół ds. Promocji
Regulamin konkursu (pdf) 0.29mb (Pobrań: 51)
Karta zgloszenia (odt) 0.02mb (Pobrań: 102)